Compensatie Voor Het Sterrenbeeld
Substability C Beroemdheden

Ontdek De Compatibiliteit Door Zodiac Sign

Independent Spirit Awards 2018: de volledige lijst met genomineerden en winnaars



Getty Images

De Independent Spirit Awards 2018 missen? Maak je geen zorgen - we hebben je gedekt.



Op zaterdag 3 maart 2018 verzamelden de besten van Hollywood zich in een tent aan het strand in Santa Monica, Californië voor de 33e jaarlijkse Independent Spirit Awards. Met gastheren Nick Kroll en John Mulaney die voor het tweede jaar op rij terugkeren als een hilarisch co-hostingteam, en mensen als Margot Robbie, Chadwick Boseman, Lena Waithe en meer presenteren, Noem me bij je naam , Het Florida-project , Eruit , Lieveheersbeestje , en De Ruiter streden om de felbegeerde Best Feature-prijs.



Wat betekenen de resultaten van deze categorie als we op weg zijn naar de Oscars 2018 ? Als Amusement vanavond opgemerkt dat de films die tijdens deze ceremonie als beste speelfilm werden bekroond, vijf van de laatste zes prijzen voor beste film bij de Academy Awards hebben gewonnen.

Het belangrijkste onderdeel van de Independent Spirit Awards is natuurlijk het eren van de allerbeste indiefilms van het jaar. Hieronder vindt u de volledige lijst van de genomineerden en winnaars van het evenement (via e! Nieuws ).

Beste eigenschap

Noem me bij je naam



Het Florida-project

WINNAAR: Eruit

Lieveheersbeestje



De Ruiter

Beste Regisseur

Sean Bakker, Het Florida-project

Jonas Carpignano, naar Ciambra

Luca Gudagnino, Noem me bij je naam

WINNAAR: Jordan Peele, Eruit

Benny Safdie en Josh Benny, Goede tijd

Chloë Zhao, De Ruiter

Beste eerste functie

Columbus

WINNAAR: Ingrid gaat naar het westen

Menashe

Oh Lucy!

Patti Taart€

Beste vrouwelijke hoofdrol

Salma Hayek, Beatriz tijdens het diner

WINNAAR: Frances McDormand, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Margot Robbie, ik, Tonya

Saoirse Ronan, Lieveheersbeestje

Shinobu Terajima, Oh Lucy!

Regina Willems, Leven en niets meer

Beste mannelijke hoofdrol

WINNAAR: Timothee Chalamet, Noem me bij je naam

Harris Dickinson, Strand ratten

James Frank, De rampartiest

Daniël Kaluya, Eruit

Robert Pattinson, Goede tijd

Beste vrouwelijke bijrol

Holly Jager, De grote zieke

WINNAAR: Allison Janney, ik, Tonya

Laurie Metcalfe, Lady Bird

Loïs Smit, Marjorie Prime

Taliah Lennice Webster, Goede tijd

Beste mannelijke bijrol

Nnamdi Asomugha, Kroonhoogten

Leger Hamer, Noem me bij je naam

Barry Keoghan, Het doden van een heilig hert

WINNAAR: Sam Rockwell, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Bennie Safdie, Goede tijd

Beste Scenario

WINNAAR: Greta Gerwig, Lieveheersbeestje

Azazel Jacobs, De geliefden

Martin McDonagh, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Jordan Peele, Eruit

Mike Wit, Beatriz bij het diner



Beste eerste scenario

Kyle Aspoleta (Verhaal van Kyle Espeleta en Jesse Wakeman), Donald huilde

WINNAAR: Emily V. Gordon en Kumail Nanjiani, De grote zieke

Ingrid Jungerman, Vrouwen die Doden

Kogonada, Columbus

David Branson Smith en Matt Spicer, Ingrid gaat naar het westen

Beste internationale film

BPM (slagen per minuut)

WINNAAR: Een fantastische vrouw

Ik ben geen heks

Lady Macbeth

Liefdeloos

Beste documentairefilm

Het vertrek

WINNAAR: Gezichten Plaatsen

De laatste mannen in Aleppo

Moederland

Speurtocht

Beste Cinematografie

Thimios Bakatakis, Het doden van een heilig hert

Elisa Christen, Columbus

Helen Louvart, Strand ratten

WINNAAR: Sayombhu Mukdeeprom, Noem me bij je naam

Jozua James Richards, De Ruiter

Beste bewerking

Ronald Bronstein en Benny Safdie, Goede tijd

Walter Fasan, Noem me bij je naam

Alex O'Flinn, De Ruiter

Gregory Plotkin, Eruit

WINNAAR: Tatiana S. Riegel, ik, Tonya

John Cassavetes Award

Dayveon

Een spookverhaal

WINNAAR: Leven en niets meer

Mooiste eiland

de transfiguratie

Robert Altman Award

WINNAAR: modderig

Kiehl's Iemand om naar te kijken Award

Amman Abbasi, Dayveon

WINNAAR: Justin Chon, Gook

Kevin Philips, Super donkere tijden

Piaget Producers Award

Giulia Caruso en Ki Jin Kim

Ben LeClair

WINNAAR: Zomer Shelton

Jeep Trueer Than Fiction Award

Shevaun Mizrahi, Verre sterrenbeeld

WINNAAR: Jonathan Olshefshi, Speurtocht

Jeff Unay, De kooivechter

Bonnie Award

Dus Yong Kim

Lynn Shelton

WINNAAR: Chloe Zhao

Deel: